Beztroskie Bezdroża – 11-13 kwietnia

Beztroskie Bezdroża11 kwietnia startuje off-roadowa impreza Beztroskie Bezdroża. Przez trzy dni miłośnicy rajdów 4×4 będą mogli sprawdzić się w wyjątkowo trudnych warunkach. Leśna trasa prowadzi lasami wzdłuż Kamiennej w kierunku Leśnych Chałup, Ciszycy i Woli Pawłowskiej. Finał odbędzie się w Dolinie Wisły wśród podmokłych starorzeczy, w kopalniach piachu, kamieniołomach i wąwozach.

Beztroskie Bezdroża to nie tylko profesjonalnie przygotowane terenowe zmagania. Na uczestników czekają okolicznościowe koszulki z nadrukami, upominki i rajdowe gadżety oraz tradycyjny, integracyjny „Wieczorek w rytmie 4×4”. Organizatorzy zapewniają sześć posiłków, zawodowe warunki rajdowe (sędziowanie, wyniki, numery startowe, karty wozów, zabezpieczenie medyczne) oraz nagrody rzeczowe.

Wyodrębniono trzy klasy tras: Turystyk (klasę aut seryjnych), Wyczyn Elektryk (auta mocno zmodyfikowane, ale nie wykraczające poza dany model samochodu) i Wyczyn Mechanik (tradycyjne klasy Adventure lub Extreme)

Aby znaleźć się na Liście Startowej należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wpłacić wpisowe. Szczegóły dostępne na stronie organizatora.

Author: M Z

Share This Post On