CampJeepITA – 12-14.09.2014r., Monte Capuccio, Włochy

Oficjalna impreza zorganizowana dla wszystkich fanów Jeep’a w Europie i na Świecie – Camp Jeep ITA, który będzie miał miejsce w Monte Capuccio na ogromnym 25km obszarze już za 16 dni – 12-14 września 2014. W ramach trzydniowego wydarzenia zorganizowanego pod oficjalnym patronatem marki Jeep na wszystkich uczestników czeka intensywna jazda w terenie o różnym stopniu trudności, prócz tego dobra zabawa przy muzyce na żywo, czas spędzony na grillowaniu, obozowaniu pod gołym niebem oraz możliwość wypróbowania w akcji nowego modelu Jeepa.

Organizatorzy prócz pełnych wrażeń tras do jazdy terenwej przygotowali tor dla quadów, pełen catering z degustacją jedzenia i wina, dostęp do bezpłatnego Internetu po WiFi, koncerty na żywo zarówno w dzień jak i w nocy oraz niespodziankę – gościa specjalnego. Jedno jest pewne – Jeep Camp będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego uczestnika.

Uczestnictwo w imprezie CampJeepITA jest odpłatne w wysokości 130EUR (obejmuje wjazd na imprezę dla Jeepa, jego kierowcy i pasażerów, bez dodatkowych kosztów). Ilość miejsc – mimo wielkości terenu i całej imprezy -jest mimo wszystko ograniczona, dlatego warto pomyśleć o rejestracji już dziś, bo do rozpoczęcia imprezy zostało zaledwie 16 dni. Więcej informacji można uzyskać na stronie campjeepita.jeep.com/pl.

Author: M Z

Share This Post On