EKSTREMALINKI, 31.05.2014r. – Góry Świętokrzyskie

Impreza będzie miała miejsce 31 maja 2014r. o godzinie 10:30 w okolicach Kielc, w Górach Świętokrzyskich, zbiórka odbędzie się w Ciekotach przed Centrum Edukacyjnym Szklany Dom. Organizatorem jest Polski Off-road.

Zapraszamy na kameralną imprezę off-road pod nazwą EKSTREMALINKI, która polega na wspólnej pomocy i kooperacji przy pokonywaniu trudności trasy. Nie ma tu żadnej rywalizacji – organizatorzy stawiają na dokonalenie umiejętności i umożliwienie poznania innych pasjonatów aut terenowych w atmosferze wspólnej nauki i obcowania z przyrodą. Z tego względu impreza polecana jest początkującym kierowcom, którzy mają niepowtarzalną okazję by nabrać doświadczenia i umiejętności od innych. Nie zmienia to jednak faktu, że impreza to rajd terenowy i od kierowców oraz pasażerów/pilotów aut wymagana jest dobra kondycja fizyczna.

Obowiązuje opłata wpisowa w wysokości 190zł od dwuosobowej załogi, zniżka w wysokości 40zł dla członków Klubu PolskiOffroad.

Od uczestników imprezy organizator wymaga ważnych badań technicznych pojazdów, opłaconych OC i NW oraz typowo terenowych wymogów: posiadania mocnego haka z przodu i z tyłu auta, wyciągarki samochodowej, liny, łopaty i oczywiście auta wyposażonego w opony terenowe. Zalecane jest również posiadanie CB-radia.

Aby wziąć udział w imprezie należy wypełnić formularz na tej stronie. Ilość miejsc jest ograniczona do 10 załóg!

Author: M Z

Share This Post On