Ełkstremalna Rajza 4×4 – Ełk i okolice

Już za tydzień, w piątek i sobotę 21-22 marca 2014 w okolicach Ełku odbędzie się kolejna impreza offroadowa „Ełkstremalna Rajza 4×4”. Rajdy terenowe w ramach imprezy odbędą się na użyczonych specjalnie do tego celu terenach gminy Stare Juchy, a uczestnicy będą mogli zmierzyć się ze sobą w 5 klasach rajdowych:

  • Turystyk – auta fabryczne 4×4
  • Wyczyn – zarejestrowane i ubezpieczone samochody osobowe o wyposażeniu tzw. wyprawowym wyposażone w opony max 37 cali o wpisanej do dowodu rejestracyjnego masie całkowitej nie przekraczającej 3500 kg nie posiadające widocznych zmian w nadwoziu
  • Wyczyn z wyciągarką -j.w. + posiadające na stałe zmontowaną wyciągarkę samochodową.
  • Exstreem – konstrukcje dowolne dwuosiowe do 3,5 t wyposażone w opony max 42 cale posiadające ważny dowód rejestracyjny i OC, z dopuszczoną wyciągarką mechaniczną lub elektryczną
  • Quad – zarejestrowane i ubezpieczone pojazdy ATV, UTV oraz inne quady z napędem na 2 lub jedną oś

Najlżejszą trasą będzie oczywiście trasa w ramach klasy Turystyk – do pokonania 154km ze zbieraniem fotopunków po drodze. W pozostałych klasach do pokonania będzie trasa zdecydowanie krótsza 96km, ale również zdecydowanie bardziej wymagająca, na której uczestnicy napotkają wydmy, wąwozy, rzeczki, rowy. Na pokonanie 14 OS-ów, zebranie fotopunktów będzie limit czasowy 26h.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 17 marca – dane kontaktowe do rejestracji:

Kom. 517 789 653
Email: robles4@op.pl

Start w piątek 21 marca 2014, godzina 14:00-16:00, Stare Juchy, ul. Sportowa, przed stadionem. Aktualnie koszt udziału to 200zł / os.

Author: M Z

Share This Post On