II runda Poland Trophy – 27-28 czewca 2014

W ostatni weekend czerwca w Raszągu (ok. 40 km od Olsztyna, woj. warmińsko-mazurskie) zostanie rozegrana druga runda rajdu Poland Trophy. W organizacji rajdu pomoże lokalne Stowarzyszenie Off-Road Rasząg 4×4.

Jak zwykle w przypadku Poland Trophy Dragon Winch Extreme możemy się spodziewać ciekawych i trudnych tras nie stroniących od przepraw przez bagna, głębokie błota usłane połamanymi pniami drzew. Organizator zapewnia również, że nie zabraknie elementów typowo technicznych takich jak trawersy, zjazdy i podjazdy.

Zawody zostaną rozegrane w trzech klasach zawodniczych: Challange (dla seryjnych aut terenowych), Advence i No Limit. Oczywiście największe wyzwania czekają na zawodników startujących w tej ostatniej.

Druga runda Poland Trophy rozpocznie się od startu na rynku w Biskupcu, z którego zawodnicy ruszą na trasę nocną i który ustali kolejność startów w kolejnym dziennym etapie w sobotę 28.06.

Sponsorami rajdu są firmy: Dragon Winch (sponsor główny), SATA i Insa Turbo. Patronem medialnym jest Magazyn 4×4. Więcej informacji można uzyskać na oficjalnej stronie www.polandtrophy.pl.

Author: M Z

Share This Post On