Inter Cars 4×4, czyli lajtowo-off-roadowo!

26 sierpnia to ciekawa data dla miłośników jazdy po bezdrożach. Tego dnia w Magnuszewie odbędzie się bowiem Inter Cars 4×4 – Lajtowy Puchar Samochodów Turystycznych. Bierzcie więc terenówki i inne maszyny 4×4, bo czas na dobrą zabawę!

Imprezę zaplanowano z myślą o wszystkich off-roadowych kierowcach: zarówno tych, którzy są już “starymi wyjadaczami”, jak i tych, którzy dopiero myślą o rozpoczęciu przygody z tym niezwykłym sportem. Uczestnicy będą mogli wybrać spośród 4 klas: Turystyk, Walka, Proto oraz Quad.

Celem spotkania, prócz sportowej rywalizacji, jest integracja rodzinna i poznanie pięknych rejonów Mazowsza. Ze względu na wspomniany w nazwie “lajtowy” charakter wydarzenia, organizatorzy podkreślają, że mile widziani są wszyscy członkowie rodziny, a więc także żony i dzieci. W przypadku tych ostatnich, przygotowane dla nich będą specjalne zadania i konkurencje, nuda na pewno nie wkradnie się więc do Magnuszewa nawet na krótką chwilę.

Trasa, którą będą pokonywać zawodnicy wynosi około 80 km, a w jej “skład” wchodzą zarówno drogi utwardzone i nieutwardzone. Wpisowe dla załogi (kierowca + pilot) wynosi 350 zł, a dla quadów 250 zł. Listy startowe zostaną otworzone miesiąc przed startem imprezy.

Author: M Z

Share This Post On