Już 2 października kolejne Pomorskie Safari

Już w najbliższą niedzielę, 2 października odbędzie się kolejna wyprawa z cyklu Pomorskie Safari. Tym razem organizatorzy zapraszają na turystyczno-offroadową wycieczkę po bezdrożach i zapomnianych szlakach w okolicach Gdańska. Początek wyprawy będzie miał miejsce w okolicy Kolbud. Następnie uczestnicy mają udać się w stronę Wisły i wzdłuż wałów w stronę Wyspy Sobieszewskiej.

Obok walorów terenowych i krajobrazowych organizatorzy postanowili włączyć w zakres wyprawy również edukację. Zapewniają bowiem, że w czasie jej trwania będzie można przekonać się na własne oczy na jakiej zasadzie działa elektrownia wodna oraz odwiedzą gotyckie ruiny. Przewidziano również wizytę na torze wyścigowym.

Trasę wyprawy podzielono na kilka etapów. Ostatnim z nich będzie samodzielna jazda według roadbooka. Jeśli rajd odbywać się będzie w trudnych warunkach pogodowych, ten ostatni jego etap będzie nieobowiązkowy. Ci którzy nie zdecydują się na przejazd będą mogli skorzystać ze skrótu. Całą imprezę zakończy wspólny obiad i rozdanie nagród w jednej z restauracji na Wyspie Sobieszewskiej

Udział w imprezie to koszt 190 złotych (plus 30 złotych za każdego pasażera z ulgą dla dzieci do 14 lat). W cenie przewidziano:

  • Zwiedzanie z przewodnikiem

  • Wjazd na tor offroadowy

  • Posiłek w restauracji

  • Ubezpieczenie NNW

  • Opracowanie trasy i przygotowanie roadbooka

  • Konkursy, nagrody

Zapisy organizatorzy zbierają telefonicznie i smsowo pod numerem telefonu 669 872 398 oraz mailowo na adres kontakt@PomorskieSafari.pl. W zgłoszeniu proszą o podanie następujących danych: imię, marka auta, ilość osób na pokładzie oraz numer telefonu.

Author: M Z

Share This Post On