Miłośnicy Patroli łączcie się!

Jaki jest najlepszy samochód terenowy? Jedni uważają, że zapewne któryś z modeli Jeepa, inni wymienią Land Rovera, ale dla tych ludzi najważniejszy jest ich Nissan Patrol. Dlatego też klub miłośników tego auta 4×4 zorganizował zlot, który odbędzie się już w najbliższy weekend.

Jeśli jesteś właścicielem samochodu terenowego marki Nissan Patrol lub po prostu twoją pasją jest offroad w wydaniu japońskiego producenta to koniecznie przyjedź na to wydarzenie. Zlot będzie okazją spotkania innych miłośników mocnych wrażeń, nawiązania nowych znajomości i dyskusji na temat ulubionych samochodów. Nie zabraknie także zmagań terenowych i sprawdzenia umiejętności w jeździe po bezdrożach. Startować będzie można w dwóch klasach: turystycznej i adventure.

Zlot miłośników Patroli wystartuje w piątek 13 czerwca i potrwa przez trzy dni aż do niedzieli. Impreza odbędzie się w miejscowości Niegowoniczki pod Katowicami na torze Cabała Rally.

W piątek w godzinach po południowych rozpocznie się rejestracja załóg w bazie zlotu. W sobotę, po podziale zawodników na odpowiednie kategorie, rozpoczną się prawdziwe zmagania na torze offroad. Wieczorem będzie można zrelaksować się przy ognisku i posłuchać mocnych brzmień na koncercie z muzyką na żywo. W niedzielę przewidziano dalszą część rywalizacji – w tym pewną niespodziankę. Po zakończeniu rajdów, odbędzie się wręczenie nagród i pożegnanie uczestników.

Wpisowe wynosi 200 zł od osoby i obejmuje pełne wyżywienie, wstęp na koncerty i wszystkie wydarzenia, a także koszulkę zlotową i ubezpieczenie. Dzieci i młodzież do 16 roku życia płacą tylko 100 zł. Za całym zamieszaniem stoi klub Patrolnięci, a zapisywać się można za pośrednictwem internetowego formularza.

Author: M Z

Share This Post On