OffRoad Show Poland 2014 – 15-16.11. Warszawa

Już w nadchodzący weekend 15-16 listopada w Warszawskim Centrum MT Polska na ul. Marsa 56C odbędzie się III edycja Targów Pojazdów 4×4 – OffRoad Show Poland. To nie lada wydarzenie dla wszystkich pasjonatów off-roadu w Polsce jak i w całej Europie.

Targi nie ograniczają się jedynie do nowoczesnych aut terenowych choć na pewno tychże będzie większość. Można będzie również podziwiać klasyczne oldtimery, rzadkie modele mniej znanych marek terenowych, wyprawowe kampery czy np. quady i motocykle.

Na targach nie zabraknie gwiazd z szeroko pojętego off-roadu. Będzie można zamienić słowo z mistrzami Polski w rajdach terenowych czy np. uczestnikami rajdu Dakar, a takż pooglądać samochody i motocykle, na których jechali podczas ostatniego Dakaru.

III-OffRoad-Show-Poland-2014

OffRoad Show to również znakomita okazja do zaprezentowania się sklepów off-roadowych, dystrybutorów części i akcesoriów, warsztatów i serwisów 4×4, firm organizujących szkolenia, wyprawy terenowe, rajdy, a także klubów off-roadowych z całej Polski. To po prostu jedno wielkie święto dla polskiego off-roadu.

Całą imprezę uatrakcyjnią również konkursy, specjalne atrakcje oraz niespodzianki, których nie możemy zdradzić. Zapraszamy zatem w najbliższy weekend do Warszawy oraz na oficjalną stronę internetową offroadshow.pl.

Author: M Z

Share This Post On