OffRoad Show Poland 2016

Wszyscy miłośnicy offroadu czekali na to wydarzenie długimi miesiącami. No i doczekali się. A teraz będą musieli czekać cały rok. O czy mowa? Naturalnie o OffRoad Show Poland 2016, który miał miejsce w pierwszy weekend listopada. Jak co roku odbyły się one w Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie przy ul Marsa 56C.

Targi OffRoad Show Poland 2016 co roku przyciągają setki miłośników offroadu i turystyki samochodowej. W tym roku odbyła się już piąta ich edycja. Biorąc pod uwagę fakt, jak dynamicznie rozwija się u nas ten sektor rynku motoryzacyjnego, raczej nie po raz ostatni.

W czasie targów odwiedzający mieli okazję nie tylko obejrzeć wspaniałe maszyny, ale i porozmawiać ze specjalistami zarówno w zakresie jazdy offroadowej jak i tuningu. Nie zabrakło też dodatkowych atrakcji. Jedną z nich była „Strefa Podróżników”, którą zorganizował Land Cruiser Adventure Club. Jak sama nazwa wskazuje jest to grupa skupiająca głównie miłośników terenówek Toyoty, przede wszystkim Land Cruisera i Hiluxa. Na targach obecni byli nie tylko dilerzy najważniejszych marek samochodów terenowych. Obejrzeć też można było wiele ciekawych „przeróbek”, które poddano offroadowemu tuningowi, rzadkich modeli nieznanych szerzej marek czy terenowych oldtimerów. Nie zabrakło oczywiście również quadów i motocykli crossowych.

Dużym zainteresowaniem odwiedzających, oprócz samych samochodów, cieszyły się stoiska z akcesoriami offroadowymi. Coraz większa liczba miłośników bezdroży myśli bowiem o modyfikacjach swoich „bestii” i lepszym ich przygotowaniu do terenowych wypraw i rajdów.

Author: M Z

Share This Post On