Rajd Nieustający – wjedź do wielkiej gry

Lubisz jeździć po bezdrożach? Wybierasz się na jednodniowe wyprawy, a może bierzesz udział w rajdach po całym świecie? Dokumentuj swoje wyczyny, zbieraj punkty i wygrywaj w Rajdzie Nieustającym.

Rajd Nieustający to największa w Europie amatorska rywalizacja pojazdów terenowych. Rywalizacja polega na pokonywaniu zaplanowanych przez organizatora tras w dowolnym terminie i tempie. Tu nie ma startów, mety, kibiców i przeglądów technicznych. Liczy się przede wszystkim odbycie danej trasy oraz udokumentowanie zaliczenia.

Jak wziąć udział w rywalizacji?

Na początek trzeba kupić i pobrać Przewodniki Offroad, które zawierają opis trasy oraz wskazówki GPS, dzięki czemu wszystkie trasy można pokonać korzystając z nawigacji. Następnie trzeba zaplanować trasę, wybrać się w drogę i przebrnąć przez wszystkie przeszkody. W tym roku przygotowano 50 tras jednodniowych po całej Polsce oraz 16 tras wyprawowych (Polska, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Albania, Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Szwecja). W sumie daje to około 16 tys. km przygody 4×4. Przewodnik „jednodniowy” kosztuje 51 zł, a „wyprawowy” od 99 do 250 zł. Przejazdy należy udokumentować zgodnie ze wskazówkami zawartymi w Przewodniku, czyli robić zdjęcia lub odpowiadać na pytania. Każda trasa oraz poprawna odpowiedź to kolejne punkty zbierane na naszym koncie.

Atrakcyjne nagrody

O zwycięstwie świadczy ilość zgromadzonych punktów. W ramach Rajdu Nieustającego odbywają się klasyfikacja roczna oraz trzy rundy: zimowa (trwała do marca), wiosenna (01.04- 30.06) i letnia (01.07-31.10). Zwycięzcy zostaną wyłonieni również w konkursie fotograficznym, filmowym i w konkursie detektywa.

rajd nieustający

Łączna pula nagród to ponad 20 tys. zł. Do wygrania dyplomy, puchary i medale oraz cenne nagrody: ekskluzywne zabiegi upiększające, wyciągarki oraz sprzęt i wyposażenie offroad, wpisowe na wyprawy, a także talony na usługi w warsztatach i na zakupy w sklepach 4×4.

Pamiętaj: każda impreza, zlot i rajd terenowy daje Ci wyższą lokatę i przybliża do zwycięstwa. Więcej informacji oraz regulamin znajduje się na stronie rajdu.

Author: M Z

Share This Post On