OFF ROAD MARKI 2016. JEST MOC!

Kalendarz imprez off-roadowych jest z każdym rokiem coraz bardziej się zapełnia. Widoczny to znak tego, że miłośników terenowego szaleństwa przybywa. Teraz w kalendarzu możemy zaznaczyć jeszcze jedną datę. W sobotę 22 października rusza pierwsza edycja OFF ROAD MARKI. W tym roku pod hasłem: Jest moc!

Organizatorzy zapowiedzieli, że w imprezie wziąć udział może każdy właściciel samochodu terenowego lub SUVa. Przygotowano dla nich dwie trasy: amatorską i półprofesjonalną. Wydzielono też specjalny tor dla SUVów, które mogłyby nie poradzić sobie w trudniejszym terenie. Start imprezy przewidziano na godzinę 10:30 w sobotę, 22 października. Wszyscy chętni powinni stawić się na zapisy, które rozpoczynają się godzinę wcześniej na terenie OFF ROADu, wjazd do którego znajduje się na rogu ul. Wilczej i ul. Sowiej w Markach.

Dla kibiców i zawodników przewidziano kiełbaski z ogniska i grilla oraz kawę i herbatę. Dla trzech najlepszych załóg off-roadowych, które najlepiej poradzą sobie z przygotowaną przez organizatorów trasą czekają natomiast wspaniałe nagrody!

Na imprezę zapraszają: Stowarzyszenie MARKI-PUSTELNIK-STRUGA, MAXI 4×4 – Dawid Paciorek, OSK Darek – Dariusz Chmielewski, TOYOTA Marki, R&M Micharelli – Robert Mielczarek, ARMAR – Artur Rytel Andrianik, RESTORFX – Jakub Matuszkiewicz, a także: Renata Lipka, Maciej Szkudlarek, Wojciech Czapliński, Krzysztof Banaś oraz Radna Miasta Marki Anna Grochowska.

Author: M Z

Share This Post On