Off-roadowy prezent, czyli jazda terenówką po raz pierwszy

Czasami bywa tak, że nie mamy pomysłu na prezent dla najbliższej osoby – zwłaszcza, jeśli ten ktoś jest przy okazji mężczyzną i gadżeciarzem i właściwie wszystko już ma. Czy jednak prezent zawsze musi być przedmiotem? Oczywiście, że nie, a najlepszym na to dowodem są podarunki w postaci vouchera na jednokrotną jazdę terenówką z prawdziwego zdarzenia.

Jeśli ktoś chciałby spróbować jazdy off-roadowej, ale nie miał jeszcze ku temu sposobności, taki voucher może być najlepszym sposobem, by zacząć tę niesamowitą przygodę. Może będzie to miłość od pierwszego wejrzenia? Kto wie! Nie ma w każdym razie wątpliwości, że taka jazda po wyznaczonym torze, z doświadczonym instruktorem u boku, może być niesamowitym przeżyciem i świetnym testem sprawdzającym to, czy off-road w ogóle nam odpowiada (albo osobie, której kupujemy taki nietypowy prezent).

Każda jazda jest doskonale zorganizowana, a uczestnikom zapewnia się całkowite bezpieczeństwo. Wszystkie samochody są dobrze przystosowane do jazdy po nieutwardzonych nawierzchniach oraz wyposażone w odpowiednie akcesoria (takie jak wyciągarki, liny holownicze itd.).

Ceny tej krótkiej i intensywnej przygody zaczynają się od kilkudziesięciu złotych, a kończą nawet na kilkuset – wszystko zależy od warunków, w jakich chcielibyśmy spróbować swoich sił oraz od tego, na jaki samochód ostatecznie się zdecydujemy. Jeśli poważnie myślimy o rozpoczęciu off-roadowej przygody – czy to samodzielnie, czy z myślą o ukochanej osobie – decyzja na wzięcie udziału w takiej “prezentowej” jeździe może być dla nas idealnym punktem startowym. Nie warto przecież kupować samochodu i akcesoriów, jeśli nie wiemy, czy taka forma spędzania czasu na pewno spodoba się nam na dłuższą metę. Nie wahajmy się więc dłużej i koniecznie pojedźmy na swoją pierwszą off-roadową “jazdę próbną”!

Author: M Z

Share This Post On