Rusza w Polsce Jeep Owners Group

Jesteś zagorzałym kierowcą Jeepa, ale nie masz z kim podzielić się swoją pasją? Od teraz będziesz mógł wstąpić do klubu miłośników i właścicieli samochodów tej znanej marki. Polska dołączyła do krajów, w których działa Jeep Owners Group (JOG).
Klub zrzesza fanów samochodów terenowych z wielu europejskich krajów (Włoch, Anglii, Niemciec, Austrii, Francji, Szwajcarii, Belgii i Holandii) i w różnym wieku. Klubowicze mogą dzielić się swoimi doświadczeniami oraz wrażeniami z wypraw terenowych.

Jak można zostać członkiem?

Każdy kto zakupi samochód marki Jeep automatycznie uzyskuje możliwość wstąpienia do klubu. Wystarczy poczekać, aż po zakupie do domu przyjdzie specjalny pakiet powitalny. Następnie wystarczy dokonać rejestracji na stronie ownersgroup.jeep.com/pl i już można cieszyć się członkostwem. W sytuacji, gdy ktoś już jest właścicielem Jeepa może zarejestrować się bezpośrednio na stronie JOG. Jeśli ktoś nie posiada własnego samochodu, ale również jest wielkim fanem marki, może dołączyć do klubu jako tzw. „Entuzjasta” i korzystać z pewnych możliwości członkostwa. Warto zapisać jak najszybciej, ponieważ do 31 marca 2015 r. można to zrobić całkowicie bezpłatnie.

Co daje członkostwo?

Każdy, kto zapisze się do Klubu otrzymuje kartę członkowską i dostęp do wielu atrakcyjnych funkcji. Klubowicze mogą nawiązywać kontakty, wspólnie sobie pomagać, a także brać udział w dyskusjach oraz serfować po specjalnej witrynie Jeepa. Członkowie Jeep Owners Group mogą uczestniczyć w tzw. „hangoutach” oraz video czatach. To transmitowane na żywo spotkania klubowiczów z pracownikami firmy (konstruktorami, designerami, inżynierami). Dodatkowo każdy członek JOG ma dostęp do aktualnych promocji i zniżek na części i akcesoria, a nawet nowe modele Jeepa. Oficjalny czasopismem fanów marki Jeep jest magazyn „7”.

Spotkaniem na żywo jest coroczne wydarzenie „Camp Jeep”. W tym roku odbywało się ono we wrześniu w Parmie. Na zlot właścicieli i miłośników Jeepów przybyło około 1000 osób, które zajechały 220 pojazdami tej marki z 21 krajów. Warto stać się członkiem tej wielkiej społeczności, by wspólnie korzystać z licznych przywilejów.

Author: M Z

Share This Post On