o-SUV-isko EPOKA LODOWCOWA

o-SUV-isko EPOKA LODOWCOWA to „impreza o charakterze rodzinno – integracyjnym z naciskiem na współpracę
i zabawę w terenie”. Odbędzie się już za tydzień – 22 lutego 2014r w okolicach wsi Kleszczówka koło Dęblina – i potrwa jeden dzień. Organizatorzy imprezy z racji swojego luźnego charakteru stawiają nacisk przede wszystkim na integracje oraz wzajemną pomoc. Nagrody będą mogli wygrać uczestnicy niezależnie od zdobytych pieczątek podczas rajdu.

Plan imprezy zakłada zapisy i odprawę załóg w sobotę od 8:00 i start na trasę w okolicach godziny 9:30. Zdanie kart załóg planowane jest na godzinę 16:30 a ogłoszenie wyników nastąpi o 17:00.

Rajd będzie odbywał się w trzech klasach:

  • Turystyk (samochody bez wyciągarki)
  • Przygoda (samochody z wyciągarkami elektrycznymi)
  • Quad

Wpisowe będzie kosztować 250 zł dla załogi samochodowej 2 osobowej + 50zł dodatkowa osoba w aucie (dzieci do 14lat – 25zł), natomiast dla quadów to koszt 200 zł. Przewidziano jednak zniżki.

Sponsorem tytularnym rajdu jest firma Dragon Winch dobrze znana wszystkim off-roadowców ze swoich niezawodnych wyciągarek do aut. I tutaj miła niespodzianka – wszystkim posiadaczom wyciągarki Dragon Winch, którzy będą brali udział w rajdzie przysługiwać będzie 20% zniżki na wpisowe. Zniżki obejmą również załogi, które brały udział w poprzednich edycjach o-SUV-iska oraz załogi, które wystartują w zespołach składających się minimum z 3 aut terenowych.

Author: M Z

Share This Post On