I Targi OFF ROAD Show we Wrocławiu

I Targi OFF ROAD Show - WrocławW ramach targów motocyklowych „Wrocław Motorcycle Show 2014” odbędzie się impreza towarzysząca kierowana do wszystkich miłośników off-road’u czyli I Targi OFF ROAD Show. Impreza odbędzie się w dniach 15-16 marca 2014 r. czyli już w nadchodzący weekend w kuluarach Hali Stulecia we Wrocławiu.

Udział w pierwszej tego typu imprezie off-roadowej to świetna okazja do przedstawienia swojej oferty dla odwiedzających targi, a tych z roku na rok jest co raz więcej. Poprzednią edycję „Wrocław Motorcycle Show” odwiedziło ok. 14 000 zwiedzających, a ilość wystawców sięgnęła wtedy 80 stanowisk. Na poprzednich edycjach targów gościli liczni przedstawiciele mediów, którzy wyrazili bardzo pochlebne opinie o tej imprezie.

A jakie atrakcje czekają na uczestników targów? Prezentowane będą najnowsze oraz najbardziej wyjątkowe modele aut terenowych, również off-roadowe old-timery, będzie można spotkać się również z przedstawicielami różnych grup i stowarzyszeń rajdowych z całej Polski. Nie zabraknie również wystawców ze sklepów i warsztatów 4×4. Jednym słowem – na targach pojawi się wszystko to, co powinno interesować każdego fana aut i rajdów terenowych. Dodatkowo pojawią się atrakcje znane uczestnikom z poprzednich edycji targów m.in. strefy tematyczne tj. podróżnicy, kluby sportowe, kluby motocyklowe; pokazy na terenach zewnętrznych, spotkania z ciekawymi postaciami branży motocyklowej.

Najświeższe informacje o wydarzeniu można podejrzeć na stronie wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/OffRoadShow natomiast oficjalna strona targów to http://wms.info.pl/.

Bilety do nabycia on-line lub w kasach na miejscu imprezy.

Author: M Z

Share This Post On