Targi Pojadów 4×4 – wielkie święto fanów motoryzacji

Offroad Show Poland to impreza, która przyciąga rzesze miłośników jazdy po bezdrożach. Na największe targi pojazdów 4×4 i akcesoriów terenowych trzeba wybrać się do Warszawy już w ten weekend.

Jeśli chcesz poznać najnowsze modele samochodów terenowych znanych i sprawdzonych marek, zobaczyć niespotykane auta zmodyfikowane przez właścicieli lub odrestaurowane legendy 4×4, to koniecznie przyjedź na IV edycję Offroad Show Poland. Na ogólnopolskich targach pojazdów 4×4 będzie można zapoznać się z ofertą producentów akcesoriów offroad, sprzętu i części oraz spotkać przedstawicieli klubów i organizacji zrzeszających pasjonatów offroadu.

Dla kibiców rajdów terenowych Offroad Show będzie okazją spotkania i porozmawiania z kierowcami oraz zobaczenia z bliska ich maszyn. Nie zabraknie także licznych atrakcji, pokazów i prezentacji możliwości samochodów przystosowanych do jazdy w trudnych warunkach.

Z targów będzie można odjechać własną terenówką, ponieważ organizatorzy umożliwili również posiadaczom takich aut na wystawienie pojazdu na sprzedaż. Jeśli nie chcecie sprzedawać waszego cacka, ale za to wolelibyście pochwalić się zmotem i podzielić doświadczeniami, to zupełnie za darmo możecie stać się częścią wystawy. Posiadasz ciekawą terenówkę? Pokaż ją gratis na targach!

Offroad Show Poland trwa od 7 do 8 listopada i odbywa się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, przy ul. Marsa 56C, Warszawa 04-001.

Author: M Z

Share This Post On