VI Ogólnopolskie Targi Pojazdów 4×4 “Off-Road Show” już w listopadzie!

Już 18 i 19 listopada tego roku odbędą się VI Ogólnopolskie Targi Pojazdów 4×4 w Warszawie. “Off-Road Show”, bo tak nazywa się impreza, będzie w całości poświęcony tematyce samochodów przeznaczonych do jazdy terenowej. Jeśli jesteś miłośnikiem off-roadu, nie może Cię tam zabraknąć!

Offroad Show PolandPrzez całe dwa dni, pasjonaci jazdy off-roadowej będą mogli podziwiać różne modele samochodów z segmentu 4×4 – ale to nie wszystko! Jak co roku, wystawcy zadbają bowiem o to, by nie zabrakło także innych ciekawostek motoryzacyjnych: wyprawowych camperów, quadów czy po prostu terenówek innych niż wszystkie. A jeśli szukasz wyjątkowo mocnych wrażeń, to na targach na pewno je znajdziesz – miłośnicy wyścigów samochodowych będą mogli bowiem rzucić okiem na najsławniejsze terenówki znanych rajdowców. Te auta pokonały niejedną przeszkodę i przekroczyły niejedną metę! Każdy zainteresowany będzie też mógł osobiście porozmawiać z uczestnikami Rajdu Dakar oraz mistrzami Polski.

Co jeszcze zobaczysz na największych targach samochodów terenowych w Polsce? Jeśli off-road to Twoja miłość, z pewnością nie przejdziesz obojętnie obok stoisk specjalistycznych sklepów i warsztatów, na pewno zainteresują Cię także oferty dotyczące szkoleń i wypraw terenowych, a także kluby dedykowane fanom konkretnych marek.

Organizatorzy przewidzieli także możliwość pokazania się od najlepszej strony przed innymi uczestnikami: prezentację własnego pojazdu 4×4! Jeśli posiadasz więc terenówkę, która z jakichś powodów jest wyjątkowa i nigdzie nie ma drugiej takiej, śmiało możesz się zgłosić. Twój samochód zostanie zaprezentowany na targach zupełnie za darmo! Na imprezie będzie też możliwość wystawienia swojego auta na sprzedaż.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat VI Targów “Off-Road Show”, zajrzyj na stronę główną wydarzenia: http://offroadpoland.pl lub polub fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/OffRoadShowPoland/.

Do zobaczenia!

Author: M Z

Share This Post On