Warsaw Moto Show – impreza dla fanów koni mechanicznych

Targi motoryzacyjne Warsaw Moto Show 2015 to jedna z największych tego typu imprez w Polsce, która odbędzie się już w ten weekend. Nie zabraknie najszybszych pojazdów, nietypowych samochodów i oldtimerów. Zapraszamy szczególnie do strefy Offroad!

Warsaw Moto Show 2015 potrwa od 20 do 22 listopada. Targi będą odbywać się w największym ośrodku wystawienniczym w Polsce – Warsaw Expo w Nadarzynie. W jednym miejscu będzie można zobaczyć ponad pół tysiąca samochodów. Wśród ponad 70 wystawców są wszyscy najważniejsi producenci, którzy zaprezentują nowości produktowe oraz promocyjne ceny z wyprzedaży rocznika 2015. Oprócz popularnych marek takich jak Volkswagen, Renault, Peugeot, Opel czy Skoda będzie można tam spotkać luksusowe i sportowe samochody ze stajni Mercedesa, Aston Martin, Maserati, Lexus i wielu innych. Warto przyjrzeć się i przynajmniej pomarzyć o koncepcyjnych modelach pojazdów i limitowanych edycjach samochodów takich jak Tesla Model S P85D, Arrinera Hussarya czy Mercedesy z serii AMG.

Na Warsaw Moto Show 2015 zjadą się także niezwykłe i cieszące się dużą popularnością oldtimery. Podczas imprezy będzie można podziwiać ponad 200 zadbanych i odrestaurowanych klasyków oraz motoryzacyjnych perełek. Oprócz tego zobaczymy również wystawę pojazdów sportowych, którymi ścigają się najlepsi rajdowcy.

Szczególnie zapraszamy do strefy Offroad, która będzie zlokalizowana na terenie zewnętrznym Warsaw Expo. Tam będzie można zobaczyć samochody 4×4, spotkać kierowców i właścicieli terenówek, a także zmierzyć się ze specjalnym torem offroadowym. Dla żądnych adrenaliny zaplanowano mnóstwo atrakcji w tym pokaz Monster Track.

Więcej na temat Targi Motoryzacyjnych Warsaw Moto Show 2015 można dowiedzieć się na stronie wydarzenia.

Author: M Z

Share This Post On