WOŚPowisko 2017!

Z czym kojarzy nam się przełom roku? Z noworocznymi postanowieniami i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! O ile te pierwsze to zwykle słomiany zapał, o tyle trudno powiedzieć to samo o WOŚPie, który w tym roku zagra już po raz 25! Wielki Finał WOŚP już 15 stycznia 2017 roku. Z jego okazji Unia Przygody 4×4 z Brodna zaprasza na rajd offroadowy, który odbędzie się 14 stycznia 2017 r.

W tym roku organizatorzy rajdu zaplanowali trasę, która przebiega z rynku w Środzie Śląskiej przez piaskownię przy akwenie „Kajaki” i piaskownię w Przedmościu aż do świetlicy w Przedmościu, gdzie zaplanowano metę przygody. Chętni mogą zgłaszać się do jednej z trzech klas rajdowych: turystycznej, wyczynowej i wyczynowej extra. Jak widać, dla każdego coś miłego.

– Większość z was już wie czym jest Wośpowisko. Jak co roku spotykamy się w sobotę w drugi weekend stycznia, by wspólnie pobawić się w terenie i współzawodniczyć w zmaganiach off-road’owych – informują członkowie stowarzyszenia Unia Przygody 4×4. – Impreza ma na celu wsparcie osób, które tej pomocy potrzebują, a my poprzez zabawę możemy uzbierać niemałą sumę – zachęcają.

Author: M Z

Share This Post On