Zapraszamy na charytatywny rajd „dla choinki”

12 grudnia odbędzie się specjalna impreza offroad, z której dochód zostanie przeznaczony na dzieciaków z ośrodka wychowawczego w Drawsku Pomorskim. Przyjedź, weź udział w rajdzie terenowym i pomóż dzieciakom przed świętami!

Ogólnopolska integracja OFFROAD – akcja charytatywna dla choinki jest organizowana przez Boguś Rally Team przy wsparciu burmistrza miasta Złocieniec. Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia i ma charakter integracyjnej imprezy terenowej.

Rajd będzie miał miejsce na poligonie w Drawsku Pomorskim. Trasa będzie liczyć 70 km. Startować można w następujących kategoriach:

  1. Turystyk
  2. Wyczyn
  3. Extrem
  4. Quad
  5. UTV

Rejestracja zawodników rozpocznie się o godz. 7.00 przed ośrodkiem wychowawczym przy ul. Połczyńskiej 9 w Drawsku Pomorskim. Start pierwszej załogi zaplanowano na 8.30. Każdy uczestnik rajdu otrzyma gorący posilek oraz pamiątkową statuetkę. Koszt uczestnictwa wynosi 200 zł.

Impreza ma na celu wsparcie dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Drawsku Pom. Każdy może pomóc zgłaszając się do rajdu. Liczba miejsc ograniczona!

Author: M Z

Share This Post On