Zbliża się weekend majowy! Gdzie go spędzić?

Wszyscy kochamy długie weekendy. Warto ten czas poświęcić własnym zainteresowaniom, a jeśli jesteś na tej stronie, to z pewnością święto pracy będziesz chciał uczcić, przemierzając polskie bezdroża. Tym bardziej, że pogoda zapowiada się w kratkę, więc daruj sobie grillowanie. Oto kilka zorganizowanych wypraw, które można odwiedzić.

Dłuugie weekendy w całej Polsce

majówka jeepGrupa miłośników terenowych wypraw „Polski Offroad” zaprasza na dwie Wielkie Majówki w dniach 29 kwietnia do 3 maja. Pierwsza impreza to Zlot Off-road na Podhalu. Bazą noclegową jest komfortowy Ośrodek Beskid w Spytkowicach. To rajd terenowy przeznaczony dla całych rodzin, a organizatorzy stawiają na wypoczynek i dobra zabawę. Druga impreza w tym samym czasie będzie odbywać się na Pojezierzu Drawskim, start w Ośrodku Wypoczynkowym Eden. To również impreza o charakterze turystycznego zlotu offroad, ale dla żądnych wrażeń przygotowano bardziej zaawansowane trasy.

Szczegóły i zapisy na stronach Polskiego Offroadu.

Coś dla leniuchów

Jeśli weekend majowy to dla Was długo wyczekiwany odpoczynek i nie zamierzacie zmagać się z trudnymi przeszkodami, wybierzcie się na rodzinną Bieszczadzką Majówkę 2016. Trasa została przygotowana tak, by nie sprawiała nikomu trudności: z zaproszenia mogą skorzystać kierowcy SUV-ów i typowych terenówek. Impreza ma charakter rodzinny i turystyczny, czyli jazda na pełnym luzie, ale z widoczkami i atrakcjami. Na pewno taką będzie baza noclegowa w hotelu „Perła Bieszczadów”. Basen, SPA i ok. 350 km turystycznej trasy po Bieszczadach. Majówka potrwa od 29 kwietnia do 3 maja 2016.

Więcej na stronie organizatora: amator4x4.pl

Miłośnicy rajdów terenowych, którzy nie dysponują całym weekendem mogą wybrać się na jednodniowy wypad Przygoda na Jurze z „Łosiem”, który odbędzie się 2 maja. Impreza ma charakter turystyczny, a ok. 100 km trasy powiedzie po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W programie zwiedzanie atrakcji turystycznych. Organizatorem jest Beskidzkie 4×4.

Author: M Z

Share This Post On