Zlot 4×4 Czarnorzeki-Korczyna już we wrześniu!

Już 2 i 3 września tego roku, na torze w Krasnej i Korczynie, odbędzie się Zlot Samochodów Terenowych “4×4 Czarnorzeki-Korczyna”. Będzie to już kolejna edycja zawodów.

Na imprezę zaprasza wójt gminy Korczyna, Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego oraz Gminny Ośrodek Kultury. Zawody odbędą się w dniach 2-3 września (sobota i niedziela). Pierwszy dzień będzie stał pod znakiem rywalizacji na torze Stary Lwów w Krasnej w gminie Korczyna, kolejnego dnia zawodnicy ścigać się będą zaś na torze w Czarnorzekach.

Jak podkreślają organizatorzy, zabawa ma być przednia – chodzi o to, by spróbować swoich sił w prawdziwych warunkach terenowych, nie tylko podczas “zwyczajnego” pokonywania przeszkód, ale właśnie podczas rywalizacji. Pierwszy dzień ma rozpocząć się od oficjalnego otwarcia zlotu i tzw. “próby sportowej” samochodów 4×4, która odbędzie się na wspomnianym torze Stary Lwów. Po ukończeniu próby, każda z załóg uda się na trasę przejazdu turystycznego.

Drugiego dnia, próby sportowe odbędą się na torze w Czarnorzekach. Następnie zawodnicy będa mogli podziwiać pokaz skoków spadochronowych (choć organizatorzy zastrzegają, że muszą zaistnieć odpowiednie warunki pogodowe). Impreza zakończy się około godziny 16, kiedy to uczestnikom zostaną rozdane puchary i medale.

Patronat nad wydarzeniem objął portal Krosno.pl. Zmagania w poprzednich edycjach można obejrzeć tutaj:
https://www.terazkrosno.pl/galerie/48-krosno/1454-4×4-korczyna-czarnorzeki
https://www.terazkrosno.pl/galerie/43-korczyna/313-zlot-4×4-korczyna-czarnorzeki
https://www.terazkrosno.pl/galerie/43-korczyna/316-zlot-4×4-korczyna-czarnorzeki-dzien-2

Więcej aktualności o tegorocznej edycji Zlotu 4×4 Korczyna – Czarnorzeki – znajdziecie tutaj.

Author: M Z

Share This Post On