Centrum Sportów Ekstremalnych

centrum sportów ekstremalnychCoś dla miłośników off-roadu z Małopolski. Centrum Sportów Ekstremalnych z siedzibą w Gdowie (ok. 30 km od Krakowa) oferuje wiele atrakcji, a wśród nich jazdę samochodem 4×4 po specjalnie wyznaczonej trasie. Można używać także quadów albo crossów. Imprezy organizowane przez Centrum Sportów Ekstremalnych kierowane są nie tylko do klientów indywidualnych; organizuje się tam także imprezy grupowe. Miejsce idealnie nadaje się zarówno do sportowych wyczynów, ale także do odpoczynku przy grillu czy ognisku.

Każdy, kto chce spróbować swoich umiejętności za kółkiem terenówki, musi posiadać prawo jazdy oraz być pełnoletni. Od tych, którzy chcą zająć miejsce po prawicy kierowcy, wymaga się ukończenia co najmniej 12 lat oraz pisemnej zgody rodziców. Do dyspozycji klientów są auta z napędem 4×4, których wynajem wchodzi w cenę – godzina jazdy z instruktorem to 450 zł – od 1 do 4 osób w samochodzie.

Spędzenie wolnego czasu w Centrum Sportów Ekstremalnych jest wyśmienitym pomysłem na weekend, zarówno dla tych, którzy po raz pierwszy będą dzierżyć stery terenówki, jak i dla bardziej doświadczonych off-roadowców. Ekstremalnych przeżyć nie zabraknie.

Author: M Z

Share This Post On